| igrec005 a întrebat:

Vreau si eu clipuri cu exercitii fizice care incep sa actioneze din prima incercare. In special ecercitii pentru abdomen, solduri si partea superioara a picioarelor, chiar si exercitii care ajuta la ridicarea fundului

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Cum adica "sa actioneze din prima incercare"? Toate exercitiile actioneaza din prima incercare straight face

| igrec005 explică (pentru Cosmin86):

Pai am mai incercat fesieri si ridicare intr-un picior pe scaun inalt, mai nici un rezultat

| Cosmin86 a răspuns (pentru igrec005):

Pai rezultatele se vad in cateva luni, doar nu vrei rezultate dupa cateva saptamani.

Si fa exercitii mai intense, du-te la o sala de fitness si lucreaza la aparate, asa poti obtine rezultate cel mai rapid.