| anonim_4396 a întrebat:

dau funda, am o problema, am o stare de tristete si ingrijorare. Deci, sa va explic, eu acum am acea stare de tristete, si ma gandesc daca aceasta stare este din cauza notei proaste luate in teza si cum sa le spun parintilor, dar nu este asta, simt ca nu din cauza asta sunt trist, dar nu stiu de ce straight face
Si am mereu ingrijorari d'astea..., ca daca afla mama ca injur urat... sau chesti d'astea, si cand imi imaginez cum ar face daca ar afla ma ingrijorez si mai tare sad, ce sa fac.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Sn4k3 a răspuns:

Pai cu nota, daca tu crezi ca o sa faca mare panarama din cauza ei nu o spune, daca poti sa o duci cu vorba sa uite de teza asta. Daca n-ai cum, mai bine ii spui decat sa afle ea. Si cu injuratul, daca vrei sa nu afle ca ''injuri urat'' (nu stiu cum poti sa injuri si frumos) laughing, nu mai injura sau nu in preajma ei. Astea nu sunt probleme de care sa te ingrijorezi asa tare. Nota ai luat-o, nu mai ai ce face, la urmatoarea teza iei mai mult, iar cu injuratul, toate lumea injura in zilele astea. Daca nu injuri in preajma ei ( eu ti-as recomanda sa nu mai injuri deloc ) nu are cum sa afle.