| Alecso_Alecso_1995 a întrebat:

de 2-3 zile ma confrunt cu o problema foarte suparatoare..ma simt parca as fi racit gen starea aceea de moleseala..plus ca am cateva stari de ameteala si incep sa mi se inmoaie picioarele..am fost foarte stresat saptamanile astea si nu prea am acordat atentie regimului alimentar..Cine are un raspuns dau funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Freya1 a răspuns:

Trebuie sa fi atent si sa mananci macar 3 mese pe zi sa te alimentezi. Poate ai o problema cu calciu sau anemie.Bea lichide si hranestete