| CarlosAttila a întrebat:

De 2 zile ma inteapa câteodată în piept, alteori în umeri, în spate, câteodată și maxilaru, ce o fi oare?
Tin sa menționez ca am hipertensiune arteriala, e posibil infarct? Va rog ajutați-ma

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Donsavas a răspuns:

Tensiunea aia scade cu medicatie. Nu te mai speria ca nu faci infarct dacă iti iei medicamentele.