| Stefygg a întrebat:

de 5 saptamani fumez tigare electronica...Si cam de 3 saptamani ma jeneaza inima sau plamanii si am frisoane..Se poate sa fie cancer-tbc ceva grav sau o simpla raceala sau pana ma obisnuiesc cu lichidul? Am 20 ani. Fumez de 5 ani tigari normale si acum de 5 sapt tig electronica...
Sau se poate sa fie de la maseaua de minte care inca imi creste? Am auzit ca se fac frisoane etc...
Se poate sa fii iritat plamanul? Nu cred ca se poate face cancer asa de usor..Va rog ajutor

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Sfatul meu este să te laşi de toate ţigările, fie că sunt electronice sau mai ştiu eu cum.
Respectă-ţi sănătatea, nu te juca!
Te pup!

| NonoiPLG a răspuns:

Nu, Nu Este Nimic Este Din Cauza Ca Ai Fumat Un Anumit Timp O Marca De Tigari.Dar Ce Zici Tu Acum Este Din Cauza Ca Leai Schimbat..Nu E Nimic Grav Pana TE Invetzi Cu Astea Electrice...winking Bafta! Si Lasate De Ele!