| Americanull2321 a întrebat:

De aproximativ 1 saptamana mi a aparut in zona gatului un fel de cos destul de mare ceva de genul unei galme dar nu foarte mare si as vrea sa stiu daca este ceva grav sau ceva temporar pana o sa am o vizita la medicul de familie...
Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Munteanu_Marius_1999 a răspuns:

E ceva temporar.Dar este important sa nu te rozi in locul respectiv ca sa nu se deschida capul.

1 răspuns:
| Rodica6666 a răspuns:

E temporar, nu te speria.