| david280613 a întrebat:

Salut TPU de câteva luni am nasu înfundat și din cauza aceasta nu pot respira bine și simt și o flegma in gat, nu tușesc. Am 14 ani și sunt în creștere. Mă doare puțin pieptul când îl apas. Se poate sa am astm, când sunt afara sau am activități mă simt perfect.pe lângă asta casc și oftez incontinuu, asta nu se întâmplă când am o activitate sau sunt afara. Mulțumesc țin să menționez că mi am făcut programare la ORL

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Giculetz a răspuns:

Poți încerca să mergi la doctor