| Anonim61037 a întrebat:

de cateva zile, la piciorul stang sunt amortit in zona ultimelor 2 degete,pot sa le misc,dar cand ating sau ma lovesc, am senzatia aceea de amorteala si se simte ciudat. Repet, zona de dinainte de degete mai mult.Ce poate insemna?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Vezi sa nu fie o boala grava! Nu vreau sa te sperii dar poate fi apendicita (nu sunt sigur!). Eu asa am patit, nu m-am dus la doctor si am avut niste probleme grave. Am trecut pe langa moarte. E o adevarata Halima sa ti le povestesc.

| Anonim61037 explică (pentru Salontanul):

Prin "eu asa am patit", vr sa spui ca ai avut o amorteala?

| Salontanul a răspuns (pentru Anonim61037):

Da! Este o poveste lunga dar asa am patit.

| Dana2103 a răspuns:

Posibil un pre-diabet
Poti preveni boala
Mergi la medic