| YuliaNNN a întrebat:

Astazi dimineata am carat pungi grele cateva minute si chiar si acum degetul inelar se simte amortit cand ating cu el ceva. Cum scap de amorteala aia?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Va trece cu timpul. Data viitoare pune pe altcineva sa ti le care, ca iti vei strica degețelele si e păcat.

| YuliaNNN explică (pentru darrio2007):

Ce ai ba. Si acu inca se simte...

| Simpatic a răspuns:

@serena

ba da, dar acei roboti zac depozitati si plini de praf in niste hangare prin Japonia, aia vor sa dea robotii vechi la casat prin sistemul rabla, dai un robot ruginit si vai de el si primesti un robol ultimul model, se numeste robotul multifunctional : ala care taie lemne bate cuie ...si alte treburi.

| Catrice a răspuns:

Masaj la gat care merge ușurel spre palma.

| Yuoia a răspuns:

Masaj usor. Si comprese reci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asteapta sa treaca. Odihneste-te si mananca sanatos. La noi nu mai ajunge in veci tehnologia.Nu se inventasera roboti pentru carat?

| Speranta12 a răspuns:

Scutura-l usor in aer. Misca-l.