| anonim_4396 a întrebat:

de cateva zile ma simt cam obosit...vin de la liceu.dorm vreo 3-4 ore dorm si seara si mai dorm si in ore la liceu...nu stiu dc sunt asa obosit
un sfat ceva dau FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| simina a răspuns:

Ar trebui sa-ti faci niste analize sa vezi cum stai cu sanatatea.E posibil sa fie doar o astenie de toamna trecerea asta brusca de la cald la frig, de la vacanta la stres si sa trebuiasca sa iei niste vitamine si multa odihna dar si miscare in aer liber de cate ori poti.Nu lua energizante te vor duce in final la o epuizare crunta beqa mai bine ceai verde si mananca multe fructe si legume crude!

4 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Bună! E din cauza vremii.Mai rezistă câteva zile şi în weekend odihneşte-te.Sau până atunci poţi bea ceva ceai verde(e ca un fel de energizant).

| patrigalatean88 a răspuns:

Poate ca nu te hranesti prea bine.cunosc mai multe cazuri

| Elemer98 a răspuns:

Frate bea ceva cafea sau energizant...

| karii14 a răspuns:

Pai s´ar putea sa ai un inceput de viroza