| Kiki20098 a întrebat:

Salut TPU,
De ce am dureri abdominale,si simt ca o "apasare" pe burta. Durerile apar in fiecare dimineata dar si seara,si imediat vreau la toaleta,iar scaunul este foarte moale,aproape ca o diaree, dar putin mai consistent.Am niste dureri insuportabile,
P.S. Durerile nu tin mult max. 5-10 minute

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Du-te la un doctor

| Daniela396 a răspuns:

Vezi sa nu fie inceput de apendicita

| Kiki20098 explică (pentru Daniela396):

Am dat analize la urina, si am luat analiza din sange, si aveam o bacterie in stomac, in rest nimic

| Alexandra167 a răspuns:

Mergi la medic nu e de gluma