| SweetieBekÿ a întrebat:

am o intrebare! Am niste dureri abdominale in dreapta si putin spre spate ma simt balonata si cam am diaree mi-a fost si putina greata! Ctedeti ca poate fi apendicita? Vreau raspunsuri de la cei care au trecit prin asta! Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Cosmin1986 a răspuns:

Da. S-ar putea sa fie apendicita.

| LalaPupici a răspuns:

Poate fi apendicita sau niste probleme la rinichi sau pur si simplu dureri. Însă, dacă persista durerea, recomand sa te duci la doctor. Pupici&Însănătoșire grabnica❤

| SweetieBekÿ explică (pentru LalaPupici):

Sincer nu stiu cum sa ii zic mamei! Sa nu zica, ca tot timpul stau cu picioarele goale pe gresie! Durerileu inceput iar! E ceva mai spre spate jos in dreapta! Nuare un loc exact! Daca ati trecut prin asta vreau sa ziceti tot legat de operatie! Va rog pentru ca nu sunt genul care se sperie sa de tare! Dar totusi! Dau funda!

| SweetieBekÿ explică:

Durerile au persistat acum nu mai am! sunt ametita! Am lipsa poftei de mancare! Si ma doare capul! Da si daca apas in zona respectiva ma cam doare!