| Lukasz a întrebat:

De ce cand tusesc simt ceva in gat si ma doare in spate in dreapta sus?
Si mai simt si un aer rece in gat.
Cred ca sunt racit, vara. Zilele astea vreau sa merg la fotbal ca am intrat in vacanta deoarece nu mai este mult si merg la mare si nu vreau sa merg cu probleme de sanatate sa stau cu griji.
Sfaturi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Sh0TT69 a răspuns:

Posibil sa fi racit la plamani.