| 10Bubico a întrebat:

De ce ma doare buricul? De 7-8 luni ma confrunt cu o durere! Ma doare fix in buric! Ce pot sa am? Mentionez ca nu ma doare foarte tare,dar e naspa ca simt ca o jena acolo, parca ma freaca ceva!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Holy2010 a răspuns:

Ai mai pus intrebarea si ai primit raspunsuri. De ce te incapatanezi sa nu mergi la doctor? O sa intrebi online lunar de ce te doare buricul?! Putina maturitate!

| Feyenooord666666 a răspuns:

Du-te la medic! Cu cat astepti mai mult cu cat se poate face mai grav.