| anonim_4396 a întrebat:

De ceva timp, mai exact o saptamana si ceva zile, m-am apucat de sala. Problema este ca as vrea sa imi fac o operatie estetica, mai exact otoplastie. Daca imi voi face operatia, voi mai putea face sala dupa aceea? Stiu ca trebuie sa stau prima saptamana bandajat, iar dupa aceea am inteles ca porti ceva la urechi timp de o luna sau 2, dupa care este ok. Ma intereseaza daca pot sa fac sala dupa prima saptamana postoperatoare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

La intrebarea asta iti poate raspunde doar medicul care te opereaza!