| bibi5961 a întrebat:

de ceva vreme tot imi apar cosuri / bubite pe pielea capului, unele sunt destul de dureroase. initial am crezut ca poate fi de la sampon, am folosit clear apoi am trecut la head & shoulders si acum folosesc sampon de urzica, insa tot imi apar. ma spal cam in fiecare seara (cel mult odata la 2 zile), deci nici de la nespalat nu e. care sa fie problema? si ce sa fac ca sa nu-mi mai apara? dau funda, multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Ana07iubifrumiglumesc a răspuns:

Si eu patesc la fel si nici eu nu stiu de la ce e sad

| IPlayMonstah a răspuns:

După parerea mea este o iritație.Ar trebui sa consulți un doctor daca aceste bube devin dureroase.Si inca ceva :Nu le sparge deoarece o sa fie mult mai rau.

| bibi5961 explică (pentru IPlayMonstah):

Am de aproximativ un an aceasta problema.