| JuniorHD a întrebat:

De exemplu dacă o fată are ulcer la stomac și ca băiat întreții relații intime cu ea, te poate afecta cu ceva? Vă rog să tratați cu seriozitate întrebarea și să nu da-ți răspunsuri la caterinca.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Nu

| alinadianaaa a răspuns:

Nu te afecteaza cu nimic

| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Depinde daca e foarte dur, dar daca nu e cazul nu ai de ce sa te ingrijorezi. Nu se va intampla nimic.