| AyZ a întrebat:

De la un timp mi s-au umflat sfarcurile si nu stiu de la ce. La inceput ma si dureau dar acum sunt doar umflate. Stiti cumva de la ce poate fi? Poate sa fie de la adolescenta? Am 15 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,de la adolescenta. Asa fac toti baietii cand incep a fi "barbati" in puterea cuvantului. Fii fara grija ca se vor dezumfla acei "banuti". O seara faina.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te pregătesti de inceperea ciclului menstrual, si la voi asa debutează. Multă sănătate.

| AyZ explică (pentru anonim_4396):

Sunt baiat laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru AyZ):

Păi nu ai specificat, de unde să stiu eu că esti băiat,rolling on the floor

| marinaa9 a răspuns:

Sunt semne pre-menstruale