| NewSpecial a întrebat:

De vreo 6 zile ma doare muschiul de pe soldul drept nu totdeauna doar cand vrea el. Cateodata cand merg si calc pe piciorul drept simt durere (nu chiar mare) la lombari si coapsa (dreapta). M-am mai dat cu o crema (puterea ursului).
Oare ce am? Daca ma doare mai tare ma duc la un medic. Vreau sfatul vostru. Dau funda...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| xBaSaMaK a răspuns:

Salut!
Ai grija asa am patit si eu, ma durea muschiul si seara aveam niste junghiuri la incheietura piciorului...Am stat, am stat, dupa 2 saptamani ma durea din ce in ce mai tare, apoi m-am operat de apendicita. Sfatul meu este sa te duci cat mai repede la un doctor specialist...asa noi ne dam cu parerea, dar nu suntem in corpul tau sa vedem exact ce simti!
Sper ca te-am ajutat, Multa Bafta si Insanatosire cat mai rapida!