| blintzz a întrebat:

Am 17 ani. De câteva zile ma doare soldul drept fix la os, când apas pe el simt ca o jena, sau când port ceva care ma strânge simt o jena in partea dreapta, uneori când merg, nu mereu, ma mai doare piciorul rau nu rau.
Săptămâna viitoare merg la medic, dar cer și părerile voastre. Ce ar putea fi? Alte simptome nu am. Mulțumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Simonasimona1992 a răspuns:

Pai poate fi problema articulara sau problema musculara in prima instanta.
Medic ortoped+kinetoterapeut
Bafta!

| celena a răspuns:

Multe. de la lovitura sau haine prea stramte pana la Artrita juve. Toate rezolvabile la medic, asa ca mergeti cu incredere!