| Catalinintrebare a întrebat:

Deci am 13 ani si simt dureri in piep si la inima uneori am palpitatii, uneori simt cum bate inima tare sau in mod neregulat o bataie mai tare una mai incet. Si mai simt si dureri in piept in partea stanga care se duc pana in spate la coaste si mi-e destul de frica avand in vedere ca n-am mai avut probleme de sanatate si nici parintii mei nu au probleme cu inima. Doctorita de familia mi-a zis ca e de la calciu, iau de 1 sapt -2 aproape si tot la fel... Ce sfaturi imi dati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Du-te si fa o vizita la cardiolog.

| fantastikul a răspuns:

Sfatul meu este să nu cauți astfel de răspunsuri pe site-uri de genul. Sănătatea este ceva important și problemele diferă de la persoană la persoană. Cel mai bun lucru pe care îl poți face este să mergi la un control la un doctor diferit. Sper că te-am ajutat!