| Aslam a întrebat:

Salut, TPU. Este in regula ca un copil de 15 ani sa consume zilnic 2 doze de energizant hell?
Este vorba de sora mea. De vreo 6 luni consuma aproape zilnic cate 2 doze. Pe mine nu m-a afectat in nici un fel. Dar nu ma compar eu, care am 26 de ani, cu o pustoaica de 15.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
33 răspunsuri:
| Dalmore a răspuns:

Nu e absolut deloc normal.

| ad2017 a răspuns (pentru sierra1):

Iad

| sierra1 a răspuns (pentru ad2017):

"De vreo 6 luni consuma aproape zilnic cate 2 doze"
aia o fi destinația?