| NeedHelp1 a întrebat:

Există vreo boală să zic așa care face oamenii sa vorbească foarte urât, vulgar? Și nu mă refer la Sindromul Tourette.

Sau cum se mai numesc oamenii care înjură mult?
(și NU mă refer la "nesimțit", "needucat" sau alte cuvinte de genul)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si daca omul are problene gata e motiv de ras ma da voi sunteti crestini sau cretini? Dacă omul injura perfectilor moralisru care e treaba ta? Ma da voi nu aveti de lucru

| NeedHelp1 explică (pentru RAY):

Te referi la mine? că n-am înțeles.
Eu nu am râs de nimeni, am pus o întrebare
Și nu am nimic cu oamenii care vorbesc vulgar

| RAY a răspuns (pentru NeedHelp1):

Te consideri prea perfecta, nu suntem roboti si da avem frustrari,complexe, judecam, criticam, vorbim aiurea nu suntem roboti, am raspuns din instict dypa 12 ore de munca

| NeedHelp1 explică (pentru RAY):

Poate nu mă refeream la tine. Dar e bine daca te simți.
Și da, unii chiar aveți frustrări și vorbiți aiurea.

Cât despre faptul că mă consider perfect, chiar nu m-ai nimerit. Nu am asemenea convingeri...

| RAY a răspuns (pentru NeedHelp1):

Poate nu mă refeream la tine. Dar e bine daca te simți.
Și da, unii chiar aveți frustrări și vorbiți aiurea.

tocmai ai dovedit ceea ce am afirmat

| NeedHelp1 explică (pentru RAY):

Nu am dovedit nimic.
Du-te la somn, poate încă ești obosit după cele 12 ore de munca

| RAY a răspuns (pentru NeedHelp1):

Esti aroganta, narcista

| Violleta2022 a răspuns:

Te referi la cei bolnavi mental: retardați mental, oligofreni sau pur si simplu cretini, care se cred mai interesati cand vorbesc vulgar?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei cu handicap fizic sunt nervoși frustrați aici zic de ologi paralizați nu au răbdare se cearta cu toată lumea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, se numește prostie și este netratabilă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Retardul mintal sever, schizofrenia da nu în toate cazurile, cei ce suferă de tulburare de personalitate antisocială și unele specii de cocalari

| NeedHelp1 explică:

Majoritatea dintre voi mi-ați răspuns exact cum v-am spus să nu o faceți.
Folosesc de ceva vreme site-ul acesta și observ că sunt foarte mulți frustrați care nu înțeleg ce caută pe aici :)))
Deja când pun o întrebare îmi dau seama că sigur se vor trezi 2 frustrați idioți care sa dea un răspuns inutil, care nu are legătură cu întrebarea sau pur și simplu caută să te jignească fara niciun motiv ca niște idioți ce sunt... În fine...

Nu-i apăr pe cei care vorbesc mai vulgar însă observ că majoritatea chiar sunteți extremmm de revoltați pe aceasta categorie de oamenii.
Știu că foarte mulți oameni care fac parte din această categorie de oameni sunt proști dar nu în toate cazurile.

Eu, personal, cunosc studenți care învață la licee de prestigiu sau facultăți de top care au un limbaj vulgar dar care sunt foarte inteligenți, învață foarte bine și care se numără printre cei mai buni.

De asemenea puteți citi și diferite articole, care nu sunt deloc puține
https://www.google.com/......https?/url
;
https://www.google.com/......https?/url