| Marian2314 a întrebat:

folosesc minoxidil pe fata timp de 2 zile.Nu am avut mancarimi, dar acum observ ca mi s-a inrosit putin fata.Are reactii adverse? O folosec ca sa-mi creasca barba mai mare..si simt intepaturi mici..va rog sa raspunda cineva care stie dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Sociopatul a răspuns:

Si eu vreau sa incerc acest produs, am auzit ca face minuni. Contine substante puternice este un efect normal al utilizarii nu esti singurul. Incearca sa folosesti o crema hidratanta. Bafta, sa ma anunti si pe mine daca ai progrese.

| Marian2314 explică (pentru Sociopatul):

Sper sa am ca pe fata n-am decat puf laughing am luat tratament pentru 3 luni

| MrRadu47 a răspuns (pentru Marian2314):

Ai avut rezultate?

| Marian2314 explică (pentru MrRadu47):

Da