| catalin195 a întrebat:

Fumez de vreo 5-6 luni, cam 4-5 tigari pe zi. De cateva zile (2-3 zile) ma doare capul dupa ce fumez, nu e senzatia aia de amteala pe care o ai la inceput, pur si simplu ma doare capul si parca-l simt asa greoi. E normal?

ps: fara lasa-te de fumat, face rau sau alte efecte ale fumatului, mersi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Pai cum sa fie normal?
tu iti dai seama ce faci?
iti ´sufoci ´ creierii cu fumul ala tot sistemul nervos la tine e afectat din cauza asta

5 răspunsuri:
| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Hai ma si vrei sa zici ca creieru nu e afectat din cauza asta si ca totul are legatura doar cu plamanii oh go on
du-te si lasa-ma ca nu m-am nascut ieriwinking

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Pai si tigarile nu sunt tot un fel de droguri?
ca doar nu sunt bomboanewinking
atunci baiatul de ce are dureri de cap dupa ce fumeaza?
ca doar no avea de la mancare sau alte chestii

| DDoctorita a răspuns:

Fumul merge in plamani nu in creier! straight face laughing Wow schizz, ma uimit comentariul tau!

| DDoctorita a răspuns:

Creierul atat cat si paladarul superior al gurii e afectat mai mult de droguri, plamanii sunt afectati mai mult de tigari. happy

| catalin195 explică:

Fumul are si legatura cu creierul, (nu fumul direct ci substantele din fum) dar nu asta am intrebat eu. Am intrebat daca e normal dupa jumatate de an de fum sa ma doara capul, ca si cum as fi tras curent sau nu stiu...