| Dariuzzzz a întrebat:

Salut TPU!
Ieri am dat din greșeală cu capul de perete, pe partea din stânga a capului, dar pe moment am simțit acea durere în tot capul, adică am dat cu capul cu partea stanga din spate și m-a durut si în față în ambele părți.
Și mă durea când apasam.
Mi-e frica sa nu pățesc ceva.
Acum nu ma mai doare deloc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Daca nu mai ai dureri e posibil sa fii ok.

| slayer09 a răspuns:

La cate cucuie, capete sparte am avut cand eram mic, nu m-am mai infricosat atat, ma durea, pangeam si imi trecea, a doua zi eram din nou la joaca. Acum tu tragi concluziile.

| HUAWEHUAWE a răspuns:

Poti sa-ti faci o radiografie, sa verifice daca esti bine.
Nu are ce sa-ti spuna lumea pe TPU

| TudorRebecca18 a răspuns:

Dacă durerea ar fi insistat câteva ore, era o urgență și mergei repede la spital. Dacă durerea a ținut vreo 10 minute și acum nu te mai doare deloc, asta înseamnă că ești în regulă.Ai avut un cucui