| Sarmala a întrebat:

Azi m-a durut, încă ma doare, in partea stânga a pieptului. Ma durea puțin și dintr-o data a început sa ma doară asa tare încât nu ma mai puteam ridica din pat de durere. Acum mi-e mai bine. Pot merge, dar tot ma doare. Nu știu de ce, dar mi-e frica sa dorm, sa nu pățesc ceva in somn

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poti merge la spital sau medic daca e deschis

| sierra1 a răspuns:

"sa ma doară asa tare încât nu ma mai puteam ridica din pat de durere"

oooo, ce de medici p-aici pe site! Ai văzut ce de consulturi ai primit?

du-te dom-le la medic (dacă chiar e ce zici deși nu cred)

| Sarmala explică (pentru sierra1):

Poate am cam exagerat un pic

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Palpează cu mâna zona. Dacă este o durere intercostală, durerea se accentueză și trece cu o pastilă de antinevralgic. Inima nu doare așa. Nu o să pățești nimic în somn. Dacă e să pățești o poți păți și dacă rămâi treaz, dar nu este cazul.

| Stropdeploaie a răspuns:

Pai si ce astepti? Sa te i-a cu targa?))))))

| NuCitescNotificari a răspuns:

E posibil sa ai doar un junghi intercostal