| IonutCiobanescu a întrebat:

ieri la ora 5 am pornit sa ma duc la fotbal cu un prieten, ajungem noi acolo, ne jucam cat ne jucam si cand sa dau sa fug mai puternic m-a apucat o oboseala rapida si normal rezistenta mea e foarte mare la alergat, fac multe antrenamente acasa. Cand am ajuns acasa, m-a luat o slabime sau nu stiu cum sa zic, chiar daca in casa e cald, eu simteam frig, precizez ca inainte sa ma duc la fotbal, cu doua zile inainte, faceam niste sarituri si m-a apucat o durere la os, nu-i stiu denumirea, de langa solduri, de cate ori il ating ma doare, ce as fi putut sa am? Am dormit foarte greu si am dormit putin azi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Bettybat a răspuns:

Cred ca ai apendicita, dar ca sa fi sigur poti sa mergi la doctor

| IonutCiobanescu explică (pentru Bettybat):

Nu am dureri in zona apendicitei, ci osul ala ma doare, dar acum mi-a trecut