| Dav231 a întrebat:

Ieri si azi dimineata ma durea in piept, adica cum ma miscam sau cum faceam o miscare gresita ma durea in piept, sau cand respiram. Am dormit si rasucit ieri.
Si ma mai durea si mana dreapt, la scoala ma furnica mana stanga dar nu cred ca pot face infarct la 13 ani.
Am avut si vara trecuta aceleasi simptome, si daca iau o minge tare si o strang la piept ma doare acolo.
Ar putea fii ca stau mult la pc semnul intrebarii pe scaun?
Sau ca nu prea mananc fructe si nu am vitamine.
Ce ziceti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| DianaMonica08 a răspuns:

Spune-le parintilor si sa mergi la doctor pentru ca degeaba fiecare isi da cu parerea despre ce ai, nu sta asa ca nu se stie niciodata...

| Irimia_Bianca_2000 a răspuns:

Trebuie să te duci la doctor sa iti faca un control, poate ai ceva la ficat. Nu e de la PC, si daca nu ai vitamine nu te doare in piept, ci pur si simplu ametesti.