| cracklf97 a întrebat:

imi e putin rusine sa intreb asta dar nu gasesc nicaieri un raspuns clar. E in legatura ca marimea penisului, in ultima vreme am observat ca mi se scoala cu vreo 2 cm mai putin si nu stiu de ce, si ce as putea face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

Daca un corp in miscare depaseste viteza luminii, apare asa numita "contractie Lorentz", adica dimensiunile se micsoreaza. Concluzie, ia-o mai usor, ca nu-i graba!

| Sorinlelele a răspuns:

Da-i inapoi laughing

| VortexLuz a răspuns:

Prietene, cum dracu să ții se scoala cu 2 cm mai puțin?

| cracklf97 explică (pentru VortexLuz):

Asta nici eu nu stiu, daca stiam cum poate stiam deja si raspunsul

| Istoriaeocomoara a răspuns:

Ti se pare tie mah nu are cum.
Stai calm oricum nu conteaza marimea cat conteaza sa stii sa il folosesti si sa mentii actul in sine 10-30minute in functie de tipa.

| Anonim89237 a răspuns:

Frate esti pe cm negativi sau ce?