| andreiz69 a întrebat:

Salut TPU! Imi puteti spune la ce analize(ce fel de analize gen: sange, urina etc) arata thc-ul si dupa cat timp iese din organism?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| DrDoolittle a răspuns:

THC ul se vede și in sânge si in urina DAR trebuie cerut in mod concret. Adică dacă ai de făcut analize de sânge/urina nu va scrie nicăieri ca thc ul este prezent sau nu. Asta se aplica pentru orice drog. Laboratoarele de analize vor analiza doar strict ce scrie pe biletul de trimitere. De obicei thc ul se elimina in decurs a 6-8 luni