| Polinco a întrebat:

În fiecare dimineața, tu când trebuie să te trezești, penisul trebuie să fie în erecție? Dacă nu, este vreo problemă?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| GeorgeBerbec a răspuns:

Nu este frate nici o problema stai linistit.

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu "trebuie", dar la tineri (mai ales la adolescenti) se intampla des, in urma unor vise erotice.
Cu timpul, acest fenomen se rareste cu inaintarea in varsta.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu trebuie. Nu e nici o problemă.

| Sofer a răspuns:

Daca visezi ceva frumos te trezesti dimineata cu el erect.

| Donsavas a răspuns:

Nu e obligatoriu sa ai erectii cand te trezesti. Poti avea cand dormi si sa nu stii.

| Bizon95 a răspuns:

In perioada victoriana (secolul 19) faptul ca era sculat penisul era considerat a fi o boala, si existau diverse "remedii" de gen centura de castitate cu niste lamele care atat timp cat penisul nu era erect nu deranjau, dar daca era erect sau incercai sa o scoti, durea ca dracu

deci, NU, nu e obligatoriu, dar nici rau daca ai erectie dimineata

iar unele femei, chiar au placerea de a avea un... "start" bun dimineata big grin

| morfeo a răspuns:

Nu e obligatoriu