| anonim_4396 a întrebat:

happy
In ultima vreme am cam slabit si din aceasta cauza (cred) mi se vad prea tare venele pe piept+sani+maini si putin si pe picioare.
Inainte nu erau atat de vizile.
Poate fi vorba de ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Rebeccahx67 a răspuns:

Nu cred că este nimic grav. Dacă o să cauţi pe net despre bloile cauzate de diete nu vei găsi nimic pentru că nu sunt. Poţi consulta un medic ca să te asiguri. Poate este vorba de altceva. happy

2 răspunsuri:
| lizemm a răspuns:

Nu are ce sa fie grav. stai linistita.

| Îngheţatăăă3310 a răspuns:

Nu este nimic grav. Incearca sa mananci un pic mai multa mancare ca sa te pui pe picioare. In orice caz, consulta un medic daca nici asa nu te ingrasi.