| IulianBarosanu a întrebat:

in ultimele zile au inceput sa imi apara mici umflaturi pe corp(maini, fata) nu sunt cosuri si tot cam din acelasi interval de timp tot vad paianjeni foarte mici cum coboara din tavan ori pe monitorul de la laptop ori pe mine si vin cate 6-7 odata uneori, ar putea avea legatura cu umflaturile?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AdelinaC a răspuns:

Pai sunt ciupiturile lor. Da si tu cu spray, doar nu vreai sa stai in continuare cu paianjenii aia. Umflaturile vor trece in cateva zile dupa ce vor disparea paianjenii

6 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Ia-ți temperatura. Dacă ai febră sună Salvarea.

| alina2k18 a răspuns:

Ai sevraj sau o boala psihica NETRATATA.
Sorry.

| IulianBarosanu explică (pentru alina2k18):

Nu stiu cum ai gandit-o tu ca daca am mare infestatie de paianjeni in casa 100% am vreo boala psihica

| frum a răspuns:

Chiar vin paianjenii sau ai doar halucinatii?

| pHantom1976 a răspuns:

Mergi la un neurolog? poate chiar si la un dermatolog?

| IulianBarosanu explică:

Nu am nicio boala, vorbesc cat se poate de serios, imi este plina casa de paianjeni.