| NicolaeVL955 a întrebat:

In urma unui accident auto am observat la genunchi un ciot aparut parca de nicaieri... precizez faptul ca nu ma doare dar exista acolo si e ceva in plus! Ce as putea sa-i fac? Pe viitor pot aparea probleme? Nu ma deranjeaza deloc acum!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Littledoctor26 a răspuns:

Buna! Iti recomand un control la ortopedie! Ai nevoie probabil, de un RMN. Nu e de gluma, noi, cei de pe TPU, nu suntem medici si o parere online, prin scris, nu e cea mai buna solutie. Fugi la medic, sanatate! happy