| anonimul0724 a întrebat:

Salut TPU
In zona subratului,la ambele maini mi s-a format un fel de celulita, sunt niste crăpături de culoare rozalie care ajung lana in zona cotului
Nu ma deranjează dar vine vara si va trebui sa port tricou.
Ce as putea folosi sa mi dispară
Remedii cat mai naturale
Fără chestii du te la dermatolog(am fost si a zis ca vor dispărea, si le am de aproape 6luni)
Ps: Sunt mai plinuț

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Bolbocean_Sergiu_1998 a răspuns:

Foloseste crema pentru piele, care are efect de a inmuia partea contaminata de celuloza, se vinde in fiecare farmacie, acest caz este exact ca si buzele crapate