| Sebastian234 a întrebat:

Intr-o zi, eram singur acasa si ma uitam la calculator la cineva care se juca nu stiu ce joc cu cutite. La sfarsitul videoclipului, mi-a aparut fata de la SCARY MAZE! Cu tot cu urlet! La inceput, dupa ce m-am uitat nu m-am speriat, dar dupa cateva minute, cand m-am bagat in pat a inceput sa-mi bata inima foarte tare, am inceput sa si tremur. Nu mi s-a mai intamplat asta niciodata, dupa ce ma uit ceva horror. Tremuram de parca aveam epilepsie. Apoi s-a potolit si m-am culcat. Este normal sa tremur asa de tare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| NYK4u a răspuns:

Ai ramas putin traumatizat, nu cred ca o sa ti se mai intample, dar totusi incearca sa eviti astfel de chesti, inseamna ca ai o mica problema cu sperieturile, poate ai fost putin speriat si cand ai fost mic si acum creierul a facut legatura cu acele intamplari. Daca ti se intampla des, apeleaza un medic specialist.Dar in general nu e o problema asa grava.

| Sebastian234 explică (pentru NYK4u):

Nu da faza este ca numai atunci mi s-a intamplat

| Sebastian234 explică (pentru NYK4u):

Adevarat, si cand eram mic am patit asta, da atunci jucam X si 0 si mi-a aparut o fata urata cand nu ma asteptam, dar n-am tremurat

3 răspunsuri:
| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Daca el joaca Outlast si Amnezia cum sa nu se sperie.