| kosti99 a întrebat:

m-a luat o durere la coapsa stanga in interior (in partea dreapta) in ultimele 5 minute din meci (de fotbal)si daca stau cam 10 minute fara sa folosesc piciorul adica in pat sau pe scaun iar dupa ce ma ridic ma doare vreo 20 minute dar cand joc fotbal nu simt durere. E intindere musculara sau febra musculara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Latinmoon a răspuns:

Febra musculara, maseaza-te un pic si gata!winking

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Febra musculara