| Eclipse98 a întrebat:

m-am hotarat sa imi cumpar o tigara electronica de 150 lei chiar 200 lei ai vreau sa stiu urmatoarele lucruri:
1) La banii astia poate sa fie cancerigena? imi cumpar tigara special ca sa nu fac cancer ca la tigarile normale nu ca sa ma las. Deci nu vreau sa fac cancer ( am 16 ani)
2) La cat timp trebuie sa schimb rezerva
3) Cat ma tine o tigara electronica la pret de 150-200 lei?

Multumesc mult.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Eu am rezistat 3 zile cu una electronica.Pentru faptul ca a 3 a zi m-a luat o tuse de nu stiam ce-i cu mine.Asa ca am revenit tot la cele obisnuite.Ma costase 250 de lei.