| AlexRaduGabriel a întrebat:

m-am masturbat si ma doare foarte tare ata, am tras rau de ea, si ma ustura cand urinez. s-a si inrosit. ce puteti spune!?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| tegk1d0r a răspuns:

Fii si tu mai gentil ...hehe..baga niste gheata si daca ai noroc trece, daca nu, consulta un doctor ginecolog...