| AlexBoy88 a întrebat:

Ma doare in mijlocul pieptului pe stern.
Cand trag aer mult in piept simt o durere pe mijlocul pieptului s-au cand fac miscari bruste.(parca zici ca ma doare osul)
Ce pot sa am?(ieri am facut 20 de flotari)
Am 16 ani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| tesparg a răspuns:

Pai ar trebui sa stai vreo 2 ore la pat sau nu stiu eu am patit asta dar mea trecut fara sa fac nimic
Stiu ce fel de durere ai te inteleg dar incearca sa nu te mai fortezi rau de tot
Si pe bune doar 20 de flotari?
eu am 10 ani si fac lejer 31

1 răspuns:
| D0ntSt0pToMeBro a răspuns:

De ce ne intrebi pe noi? Nu suntem medici, du-te omule la un doctor!