| rhadan a întrebat:

De ce cand trag mult aer in piept, simt o usoara durere in furca pieptului

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AnonimGirl a răspuns:

Si eu simt cateodata asta. Cred ca de la problemele cu inima. Eu am insuficienta cardiaca. Cred ca si tu ai probleme cu inima. Stai calma. Du-te la un ecograf. Fundita, te rog frumos?

2 răspunsuri:
| Flaviius87 a răspuns:

Probabil ca in ultima vreme ai cam lasat sportul deoparte; incearca sa faci ceva exercitii fizice cu greutatea corpului sau/si jogging si daca este din cauza lipsei de sport in cateva zile o sa simti o ameliorare!
Mult succes!

| JustWannaDance a răspuns:

Si eu am simtit asta de multe ori.
Cel mai bine e sa te duci la medic! happy