| Cynthia13 a întrebat:

Nu prea sunt eu genul de persoana care se imbolnaveste des, mai bine zis de-abia am vreo raceala happy.Dar acum sper sa nu am ceva.Sunt fata, si fac 16 ani zilele urmatoare. Data trecuta la sport, am jucat fotbal si nu dupa mult timp de cand a inceput jocul, in timp ce alergam ma durea foarte tare pieptul.Simteam o durere la plamani, pana in gat. Daca stau mai bine sa ma gandesc, mi s-a mai intamplat asta de cateva ori...am ceva?
Si mai am o nelamurire:Toata lumea imi zice ca de la seminte se face apendicita.E adevarat? Si in ce parte apare apendicita? Eu simt o galma in partea stanga mai jos, unde am avut operatia de hernie cand aveam 3 ani.
Multumesc pentru raspunsuri!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Valentin333 a răspuns:

Mai bine du-te la doctor noi nu suntem cine stie ce filozofi ca sa stim ce ai cel mai bine e sa te duci la doctor poate fi o simpla raceala sau poate fi ceva mai grav

| frikk a răspuns:

Mergi la doctor sa-ti faca o poza la plamani iar de la seminte da poti face apendicita.