| OxEdAN21 a întrebat:

"ochiul lenes"/ambliopia poate fi tratata la 13-14 ani? Am citit ca nu, dar vreau sa rezolv boala asta pentru ca in viitor sigur ma va afecta... In iarna asta vreau sa ma duc la medic si sa o rezolv si sa stiu poate pot sa o tratez. Multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Scurtu_Catalin_1969 a răspuns:

Cel mai in masura sa va lamureasca este doctorul, va sfatuiesc sa mergeti cu incredere la el(unul bun)succes.