| ResidentEvil a întrebat:

Prietena mea are o problema la piciorul drept are o pata uriasa pe jumatate din picior numita hemangiom. E un semn din nastere. Pana acum un an nu a avut nici o problema insa a luat cateva kilograme care nu se vad decat pe piciorul stang... Altfel spus cand s-a ingrasat putin s-a depus celulita doar pe piciorul fara pata respectiva. iar in momentul asta are un picior mai gros si unul mai subtire. Se vede foarte urat.
Credeti ca daca iesim in parc sa alergam va reusi cel putin sa arda celulita de pe piciorul stang si astfel sa se vada mult mai putin diferenta? Eu personal cred ca nici masa musculara a piciorului nu s-a mai dezvoltat si atunci vom munci degeaba.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| TudyCFR a răspuns:

happy petele alea nu au nici o treaba stiu o multime de oameni cu pete de alea si nu influenteaza cu nimic faceti sport linistite.

| ResidentEvil explică (pentru TudyCFR):

1. Sunt baiat (prietena/iubita)
2. Ma intrebam daca o poate ajuta pe ea miscarea sa slabeasca piciorul mai gras?