| Maryus17 a întrebat:

sI dragi prieteni! Un prieten de-al meu are 13 ani si inaltime de 1, 52 si are penisul ca a unui sugar (adica foarte mic)sufera de ceva? puteti sa-mi dati niste sfaturi? si inca o problema inaltimea cum poate sa creasca stiti va rog sa-mi raspundeti dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ți-a arătat-o ție?
Să practice un sport de înălțime: înot/volei/baschet/handbal.
Pa, pa.

| Liviucu a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Culmea esti, ma amuz mereu cand iti citesc raspunsurile. laughing
Reao! >big grin

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Liviucu):

Bună.
Și de ce sunt rea și ce este și amuzant?
Pa, pa.

| Liviucu a răspuns (pentru Legiuitoarea):

"rea" - alint.
amuzant - stilul tau.

Buna, pa, pa. laughing))))

6 răspunsuri:
| Maryus17 explică:

Ma raspundeti-mi si nu mia aratato dar mi-a spus despre problema cu penisul si va rog dati-mi raspuns! problema cu inaltimea e rezolvata!

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Maryus17):

Bună.
Păi la 13 ani ce vrea, una de "ponei"?
Este încă un copil, are timp să crescă și "domnul" până la 21 de ani.
Fă-i o întrebare: auzi, frate dar tu ai măsurat-o în repaus sau în erecție?
Pa, pa.

| R1234 a răspuns:

laughingDa...Nu trebuie sa isi faca griji prietenul tau.Ar trebui sa se masturbeze dar sa nu exagereze sperand ca va creste brusc si sa o faca cat mai rar