| LoLoPardus a întrebat:

stiu ca dimineata trebuie sa bei apa, este vreo problema daca apa este minerala si nu plata? Nu beau suc dimineata ci doar apa minerala.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| GHoST013 a răspuns:

NU. Poti sa bei ce tip de apa vrei tu.

| Tiger7777 a răspuns:

Nu este nicio problema, dar ai grija sa nu exagerezi cu apa minerala deoarece iti va face acid la stomac si te va durea des burta, dar asta nu inseamna ca nu poti sa bei si apa minerala, insa cu masura. Multa sanatate!

| BlankWhite a răspuns:

Recomandabil este sa bei apa plata, o cana, apa sa nu fie rece, sa fie calduta, imediat dupa ce te trezesti, asa fac japonezii. Ajuta la digestie, la circulatie etc.

| costyn997 a răspuns:

Mai bine bea apa plata!