| Ewk_Älle_2000 a întrebat:

Sunt Alex. Am o întrebare. De foarte mult timp încerc sa am venele accentuate pe maini. Le am destul de rar accentuate. Țin sa menționez că am tras de fiare mai slăbuțe vreo 3 ani și tot nu le am cum vreau. Am 14 ani. Ce trebuie sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Venele vizibile/accentuate pe maini sunt mai mult o caracteristica constitutionala, daca tragi extrem de mult de fiara si esti tot un muschi se accentueaza si venele de obicei, dar nu neaparat mereu. Daca venele tale sunt mai profunde poti sa tragi de fiare oricat, tot nu o sa se vada.

Multa sanatate.

1 răspuns:
| Gonrax a răspuns:

1. N-avem nevoie de numele tău
2. De ce ai vrea vene accentuate pe mâini? Ce motiv? Încearcă să slăbești laughing