| Axel22 a întrebat:

Sunt baiat si am fundul bombat dinpacate, ca de femeie, eu cred ca e din cauza grasimii deoarece am mancat destul de mult in ultima vreme si eu cred ca e din cauza grasimii deoarece mi-am incordat fundul si am apasat si am simtit moale vreo 2 degete pana cand am simtit tare, partea tare eu cred ca era muschiul care eu cu mana mea din prostie l-am inecat in grasime. Din cauza grasimii am eu fundul bombat? Daca din cauza grasimii cu alergatul pot sa dau jos grasimea respectiva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:

Da-mi si mie idul tau de mess sau facebook. Sunt cu tine din oras, stiu ca esti a 7 a C ca doar acolo ai diriga de mate big grin. Trimite mesaj prvat sa mai vorbim si noi, e tare ca stiu ca e cineva de pe TPU de la mine din oras big grin.

| nusestie123 a răspuns:

Alergat, exercitii pentru sport, regim alimentarhappy

| nusestie123 a răspuns:

Alergat, exercitii pentru fund, scuze, regim alimentarhappy

| Anda32 a răspuns:

Da cu alergatul, dar nu o tura 2, fa-ti un program cu cel putin 5 ture pe zi si o sa ai rezultate