| Axel22 a întrebat:

Sunt baiat si am fundul bombat dinpacate, ca de femeie, eu cred ca e din cauza grasimii deoarece am mancat destul de mult in ultima vreme si eu cred ca e din cauza grasimii deoarece mi-am incordat fundul si am apasat si am simtit moale vreo 2 degete pana cand am simtit tare, partea tare eu cred ca era muschiul care eu cu mana mea din prostie l-am inecat in grasime. Din cauza grasimii am eu fundul bombat? Daca din cauza grasimii cu alergatul pot sa dau jos grasimea respectiva?

4 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Poti sa incetezi sa te comporti ca o femeie la 13 ani? grasimea da senzatia de coaja de portocala. ai fundul in textura aia? daca nu, inseamna ca e muschi, si daca este muschi nu e nimic de ras. inseamna ca ai gluteii lucrati bine. daca e graime, poti sa scapi de ea. nu este nevoie de 15 topicuri pe zi despre problema asta, este de ajuns 1 si rabdare. grasimea, adica stratul adipos, il dai jos prin cardio. tipul de cardio ti-l alegi dupa placerea ta personala: alergat, bicicleta, role, inot, sarit coarda, HIIT, etc.

| Axel22 explică (pentru JohnnyBi):

Am pus 15 topicuri pe zi pentru ca ma grabeam sa caut un raspuns repede, si n-aveam rabdare

| Axel22 explică:

Ajutati-ma va roooog

| ShakeRattleRoll a răspuns:

Eu nu cred ca e din cauza ca ai mancat cam mult in ultima vreme, e din cauza ca te transformi in femeie.
toti barbatii sunt cunoscuti pentru fundul ferm si mai micut.
numai femeile se ingrasa la fund.